جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰
کد مطلب : ۲۹۰
plusresetminus
امام جمعه ملارد گفت: وزیر بهداشت دستور ویژه برای تکمیل پروژه بیمارستان ملارد را از هفته آتی صادر کرد و بنده هم تا به سرانجام رسیدن این موضوع تلاش خود را می‌کنم.
جزئیات دستور وزیر بهداشت به فرزندش!
صبح‌شد: حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی نوری ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی _ سیاسی جمعه ملارد که با حضور مردم خداجوی این شهرستان برگزار شد، پس از توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: یکی از مشکلات امروز کشور بی‌تقوایی است. در زمان امام سجاد علیه‌السلام مردم به یزید لقب امیرالمونین می‌دادند و کارش بسیار سخت بود برای آگاه‌سازی و به نوعی لباس دین را برعکس پوشیده بودند و برای پیشبرد اهداف خودشان، اسلام و واقعیت را تحریف می‌کردند و از وظایف امام سجاد علیه‌السلام این بود که مفاهیم را بازسازی کرده و جلوی تحریف دین را بگیرد و جایگاه دین را به جایگاه اصلی بازگردانند.

وی با بیان این‌که یکی از صفات انسان مومن شجاعت و صداقت است، گفت: شجاعت مراتبی دارد و یکی از مهمترین مراتب شجاعت پا گذاشتن بر روی نفس است و یکی دیگر از مراتب شجاعت مبارزه با مشکلات اخلاقی است.

امام جمعه ملارد افزود: اهانت نشریه فرانسوی امروزه هم به مقام والای پیامبر اعظم صلی‌الله علیه و آله وسلم بر سر زبان‌ها افتاده است و این نشریه این عمل زشت را بارها تکرار کرده و بودن واژه آزادی بیان در فرانسه یک دروغ بزرگ است و پس از شکست‌های مکرر کفار در مقابل مسلمین جهان در نقاط مختلف جهان این نوع نشریات اقدام به انحراف این نوع افکار هستند و یکی از اهداف مهم این‌ها ایجاد شبه بین مسلمین با انواع اهانت‌ها و بی‌تفاوت سازی‌ها با نیت کم‌رنگ کردن جایگاه اسلام را دارند و با تشکیل پویش‌های متعدد باید مسلمانان را بیدار کرد.

وی با تاکید بر این‌که با توجه به خطبه‌های هفته گذشته چند نکته از اهمیت بالایی برخورددار است، عنوان کرد: بیمارستان و پیشرفت زیرساخت‌های درمانی یکی از اولویت‌های مهم و اصلی مردم شهرستان ملارد است و من هم در تلاش بودم تا حق مردم شریف ملارد را محقق کنم و لازم بود تا پیگیری‌های لازم را طی این چند سال انجام دهم و سعی کردیم زیرساخت‌ها محیا شود تا پروژه به سرانجام برسد.

حسینی نوری گفت: با توجه به گزارشاتی که از برخی مسئولان شهرستان رسیده بود، پسر وزیر به‌عنوان پیمانکار پروژه معرفی شده بود و من هم طبق گفته‌های این عزیزان در تریبون نمازجمعه وی را با عنوان پیمانکار خطاب کردم که در اصل مدیر پروژه بود و طی نامه‌ای از وزیر محترم بهداشت که الحق والانصاف سرباز ولایت هست، عذرخواهی کردم.

وی بیان داشت: اما بعضی از رسانه‌های معاند بهره‌برداری خلاف واقعیت کردند و به نفع خود سود بردند اما بدانند وزیر بهداشت و بنده به‌عنوان سرباز ولایت در دو جبهه برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی تحت فرمان رهبر معظم انقلاب توفیق خدمت در کشور را داریم و تا جان در بدن داریم این مسئولیت‌ها را به سرانجام می‌رسانیم.

امام جمعه ملارد تصریح کرد: با دریافت نامه تشکر و قدردانی وزیر بهداشت به اینجانب مطلب به‌طور کامل تمام است و حتی آقای وزیر دستور ویژه برای تکمیل پروژه بیمارستان ملارد را از هفته آتی صادر کرد و بنده هم تا به سرانجام رسیدن این موضوع تلاش خود را می‌کنم.

 

انتهای پیام/

 
http://sobhshod.ir/vdceb78wijh8o.9bj.html
نمکی یا فرهاد مجیدی؟

نمکی یا فرهاد مجیدی؟

شنبه ۸ شهريور - ۰۸:۱۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما