جزئیات جدید از «دورهمی ۵» مهران مدیری

جزئیات جدید از «دورهمی ۵» مهران مدیری

يکشنبه ۱۲ ارديبهشت - ۱۰:۴۳
انتقاد مردم به سریال«احضار»

انتقاد مردم به سریال«احضار»

شنبه ۱۱ ارديبهشت - ۱۰:۳۶
واکسن‌خواری سراسری!

واکسن‌خواری سراسری!

شنبه ۱۱ ارديبهشت - ۱۰:۱۶
کدام سردرد خطرناک است؟

کدام سردرد خطرناک است؟

شنبه ۱۱ ارديبهشت - ۱۰:۴۱
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب : ۳۳۵۲
plusresetminus
امروز می‌خواهیم از ویروسی بنویسیم که در هندوستان توفان مرگ به پا کرده است و در سرزمین مهاراجه روزانه بیش از ۲۶۰۰ نفر را به کام مرگ می‌کشاند.
چند صحنه دردناک از کرونای هندی
صبح‌شد: امروز می‌خواهیم از ویروسی بنویسیم که در هندوستان توفان مرگ به پا کرده است و در سرزمین مهاراجه روزانه بیش از ۲۶۰۰ نفر را به کام مرگ می‌کشاند.

ویروس جهش یافته هندی، از دیگر ویروس‌های جهش یافته قدرت سرایت بیشتری دارد و ادعا شده آنتی بادی‌های به وجود آمده از طریق تزریق واکسن یا سیستم ایمنی روی آن تاثیر ندارد. با این حال امروز ضمن مرور چند صحنه تکان دهنده و دردناک که در شبکه‌های اجتماعی بازتاب زیادی داشته به موضوع تاثیر واکسن روی کرونای هندی پرداخته ایم.
 
انتقال جسد با موتور!

یکی از ویدئو‌های دردناک منتشر شده مربوط به انتقال جنازه فرد مبتلا به کرونا با موتورسیکلت است. در این ویدئو می‌بینیم که سه نفر روی موتورسیکلتی قرار دارند.

از جمله پیرزنی که به دلیل ابتلا به کرونای هندی جان خود را از دست داده است. گفته می‌شود دو جوان موتورسوار پسر و داماد او هستند که، چون امکان تهیه آمبولانس را نداشتند، خود برای انتقال جسد عزیزشان به خارج از شهر اقدام کردند.
 
تصاویری آخرالزمانی از کرونا در هند!

برخی از ادیان در هند اجساد کرونایی را می‌سوزانند. در روز‌های گذشته تصاویری از سوزاندن اجساد در پارک‌ها، پارکینگ‌ها و زمین‌های خالی دهلی منتشر شد که برخی به علت تعداد بالای فوتی‌ها به آن‌ها تصاویر آخرالزمانی گفتند. گفته می‌شود که مقامات حتی درختان پارک‌های شهر را قطع می‌کنند تا برای مراسم سوزاندن جسد استفاده کنند. از بستگان جان باختگان هم خواسته شده تا برای تشریفات سوزاندن جنازه‌ها به دولت کمک کنند.
 
تاثیر واکسن بر کرونای هندی

در میان خبر‌های تلخ از کرونای هندی، شایعاتی هم در خصوص این ویروس در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد از جمله بی تاثیر بودن واکسن بر کرونای هندی. دلیل این شایعه هم این بود که گفته شده چند نفر از جان باخته‌های کرونای هندی چند روز قبل از ابتلا و مرگ شان واکسن کرونا تزریق کرده بودند.

با این حال یافته‌های جدید نشان می‌دهد بسیاری از واکسن‌های موجود در برابر کرونای هندی هم مصونیت ایجاد می‌کند، اما دویچه وله در گزارشی در خصوص فوت افرادی که واکسن کرونا زده بودند چند دلیل را مطرح می‌کند و یکی از این دلایل این است که به احتمال زیاد این افراد هر دو دوز واکسن را دریافت نکرده اند و در زمان تزریق واکسن آلوده بوده اند. البته از این نکته هم نباید غافل شد که درصد ایمنی این واکسن‌ها در بهترین حالت حدود ۹۰ درصد بوده و باید بعد از تزریق واکسن هم پروتکل‌ها را رعایت کرد.

انتهای پیام/
http://sobhshod.ir/vdce.n8xbjh8xw9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما