شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۱
کد مطلب : ۳۸۹
plusresetminus
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می گوید وضعیت بحرانی امروز کرونا را پیش تر پیش بینی کرده بودیم و پیشنهاداتی را هم ارائه کردیم هم گوش کسی بدهکار نبود.
افشاگری تند نماینده مجلس/ وضعیت بحرانی امروز کرونا را پیش بینی کردیم اما....
صبح‌شد: آمار رسمی وزارت بهداشت، نشان از افرایش موارد ابتلا به کرونا دارد. بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۶ نفر جانشان را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

 درحالی که حسن روحانی رئیس جمهور می گوید باز شدن مدارس در افزایش آمار تاثیری نداشته، رئیس ستاد مقابله با کرونا  در تهران گفته یکی از دلایل افزایش موارد ابتلا در این استان، بازگشایی مدارس و فعالیت های جدید مشاغل آموزشی است.

«فریاد زدیم اجازه دهید حداقل مدارس پس از معلوم شدن ناقلین مسافرت‌های شهریورماه بازگشایی شود اما انجام نشد.» این جمله ولی اسماعیلی نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی که با پایگاه خبری و تحلیلی صبح‌شد داشت عنوان کرد.ولی اسماعیلی معتقد است بحرانی شدن اوضاع با توجه به مسافرت‌های اواسط شهریور و همزمانی پیک سوم کرونا با آنفولانزای فصلی قابل پیش بینی بود.

او با اشاره به بازگشایی مدارس، از نبود انسجام و عملکرد واحد در ستاد ملی مقابله با کرونا، انتقاد کرد و افزود: در بحث بازگشایی مدارس طرح سوال و استیضاح را مطرح کردیم، داد و فریاد زدیم اما   تصمیمشان را تغییر ندادند.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی که با صبح‌شد گفت‌وگو می‌کرد ادامه داد: پیشنهاد دادیم بازگشایی مدارس را به بعد از شناسایی ناقلین و افرادی که احتمالا در سفرهای اواسط شهریور  به کرونا مبتلا شدند موکول کنند اما این پیشنهاد عملی نشد و نتیجه آن را نیز هم اکنون می‌توانید مشاهده کنید.

این عضو هیئت رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خاتمه از درگیر شدن برخی از معلمین با بیماری کرونا در روزهای اخیر خبر داد.

دانلود ویدئو

انتهای پیام/
http://sobhshod.ir/vdcd2n0s6yt0j.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما