سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب : ۳۴۷
plusresetminus
جناب سید حسن نصرالله دقیق فرمود "ارزش کفش حاج قاسم بسیار بیشتر از ترامپ و پمپئو است". آن وقت یک پیر زن (سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی) را به تلافی خفه کنیم که چه بشود؟!
به تلافی حاج قاسم پیرزن خفه نمی‌کنیم!
صبح‌شد: دونالد ترامپ در توییتر ادعا کرد که که هر اقدام ایران علیه منافع این کشور را با واکنشی "هزار برابر شدیدتر" پاسخ خواهد داد. او گفته بنابر گزارش رسانه‌ها، تهران ممکن است به دنبال ترور یا برنامه‌ریزی برای ضربه وارد کردن به شهروندان یا منافع آمریکا باشد.

 به نظر می‌رسد توییت دوشنبه شب، رئیس جمهوری آمریکا واکنشی به ادعای نشریه پولتیکو باشد که طی گزارشی اختصاصی مدعی شده بود ایران برای انتقام سردار سلیمانی، به دنبال هدف قرار دادن سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی بوده است.

گزارشی که دولت آفریقای جنوبی هم روز دوشنبه به آن واکنش نشان داد و گفت این گزارش‌ها را بررسی خواهد کرد.

ترامپ در دو توییت پیاپی نوشته: «بر اساس گزارش‌های رسانه‌ها، ایران ممکن است در حال طرح ریزی برای یک قتل هدفمند و یا حمله به آمریکا باشد تا انتقام کشتن [قاسم] سلیمانی فرمانده تروریست را بگیرد، کسی که در حال تدارک حملات آتی بود تا نیروهای آمریکایی را به قتل برساند و مرگ و رنجی که طی سالها به بار آورده بود. هر گونه حمله، به هر نوعی علیه ایالات متحده با حمله‌ای هزار برابر قوی تر علیه ایران مواجه خواهد شد.»

محمد ایمانی روزنامه نگار در واکنش به این ادعا در یادداشتی نوشت: جناب سید حسن نصرالله دقیق فرمود "ارزش کفش حاج قاسم بسیار بیشتر از ترامپ و پمپئو است". آن وقت یک پیر زن (سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی) را به تلافی خفه کنیم که چه بشود؟!

تاوان این جنایت، اخراج آمریکا از منطقه است؛ آرمانی که شهید عزیز ما جان گرامی خویش را پای آن گذاشت. و چنین خواهد شد ان شاء الله.

سلیمانی و هم رزمانش، ابهت ابرقدرت بلامنازع را پیش چشم همه دنیا شکستند و این ابهت، احیا شدنی نیست. حاج قاسم، آمریکا را در عراق و افغانستان و سوریه و لبنان و فلسطین و یمن تحقیر کرد.

او قدرت پیروز جنگ جهانی دوم را در جنگی که غربی ها جنگ جهانی سوم می خواندند، به هزیمت کشاند. سلیمانی همه کارهایش را کرده بود و حالا فقط باید آخرین مسئولیت باقی مانده بر عهده اش را به سرانجام می رساند: نثار جان پر جراحت خویش به پیروی از سالار شهیدان (ع) و جاری کردن خون تازه غیرت در رگ های صدها هزار جوان انقلابی.

آثار مبارک خون شهید سلیمانی نه فقط آمریکا، که خود شیطان را پشیمان خواهد کرد؛ ان شاء الله. خداوند در قرآن فرمود "أَمْ يُرِيدُونَ كَيْدًا ۖ فَالَّذِينَ كَفَرُوا هُمُ الْمَكِيدُونَ. یا که می‌خواهند با تو مکر بورزند و نقشه بکشند؟ کافران، خود به مکر (و انتقام حق) گرفتارند".

انتهای پیام/
http://sobhshod.ir/vdchtqnxd23nk.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما