جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۴
کد مطلب : ۶۶۲
plusresetminus
عصر امروز جدیدترین قسمت سریال پرحاشیه آقازاده منتشر شد؛ این سریال با سرمایه گذاری موسسه اوج وابسته به سپاه پاسداران ساخته شده است.
کنایه تند سریال سپاه به حبس لاکچری دختر وزیر روحانی
صبح‌شد: عصر امروز جدیدترین قسمت سریال پرحاشیه آقازاده منتشر شد؛ این سریال با سرمایه گذاری موسسه اوج وابسته به سپاه پاسداران ساخته شده است.
در این قسمت کدهایی در مورد ویلاسازی در لواسان، احتکار دارو، پدر با نفوذ و .. در مورد یک پرونده داده شد که به نظر می رسید منظور از این پرونده، پرونده شبنم نعمت زاده دختر وزیر سابق صنعت باشد.

شبنم نعمت زاده، دانش آموخته دانشگاه شهبد بهشتی در سال ۱۳۷۵، کارمند سابق بیمارستان میلاد، یکی از دختران مهندس محمد رضا نعمت زاده، وزیر سابق صنعت در دولت‌های ۳۰ سال اخیر است که به زعم بسیاری در باشگاه دختران میلیاردر ایرانی قرار دارد.

نعمت زاده چندین شرکت تجاری و صنعتی دارو و تجهیزات پزشکی را در دهه هشتاد ثبت کرد. رسا فارمد، آدونیس طب، توسعه دارویی رسا و توسعه تجارت نعمت، بخشی از شرکت‌های اقماری خانواده نعمت زاده است که شبنم در کنار خواهرش (زینب) و مادرش (مریم بختیار) مدیریت آن‌ها را بر عهده دارد.

در هفته اول شهریور ۱۳۹۷ سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی ایران از دستگیری شبنم نعمت زاده دختر وزیر سابق صنعت به اتهام «احتکار دارو» خبر داد. به گفته او این فرد دارای دو پرونده به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون و پنج میلیارد تومان بوده‌است. سخنگوی سازمان تعزیرات گفت که برای پرونده اول حکم صادر و اجرا شده که به موجب آن تمامی دارو‌های انبار این فرد با هزینه شخصی خود معدوم شده‌است. همچنین پرونده پنج میلیاردی این فرد نیز مربوط به قاچاق دارو بوده و همچنان مفتوح مانده و به دادسرای استان کرج ارجاع داده شده‌است. عصر چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ دادستان عمومی و انقلاب کرج خبر بازداشت این فرد را تکذیب کرده و گفت که وی اصلاً احضار نشده‌است، اما در مقابل سخنگوی سازمان تعزیرات بازداشت وی را تایید کرده و گفت که برای شبنم نعمت زاده قرار وثیقه ۴۰۰ میلیارد تومانی صادر شده بود که به دلیل ناتوانی از ارائه آن، او بازداشت و روانه زندان شد.

در ادامه بخشی از جدیدترین قسمت این سریال را می بینید:

دانلود ویدئو

انتهای پیام/

 
http://sobhshod.ir/vdchtin-d23n-.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما