چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب : ۷۵۳
plusresetminus
گزارش‌ «صبح‌شد» حاکی از شلوغی جاده‌های منتهی به شمال کشور دارد؛ گویا هجوم برخی از شهروندان تهرانی برای خروج از شهر قبل از ساعت ممنوعه، ترافیک شدیدی را در خروجی های شهر تهران و ورودی های شهرهای شمالی ایجاد کرده است.
صبح‌شد: «منع عبور و مرور در ۵ کلانشهر کشور» از دقایقی پیش خبری با این عنوان به طور گسترده از قول سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رسانه ها و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.

براساس آنچه که صبح امروز (چهارشنبه ۲۳ مهر) در حاشیه جلسه هیئت دولت مطرح شده؛ روز گذشته سعید نمکی از حسن روحانی درخواست می‌کند تا به علت شیوع بالا ویروس کرونا در پنج کلانشهر مهم «تهران»، «کرج»، «مشهد»، «اصفهان» و «ارومیه» در سه روز تعطیلی پیش رو،  در این شهرها، منع عبور و مرور و محدودیت رفت و آمد اعلام شود؛ براساس آنچه نمکی اعلام کرده رئیس جمهور بلافاصله ضمن موافقت با این درخواست آن را به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ می‌کند.

براساس این پیشنهاد سفر از مبدا و مقصد این شهرها از ساعات پایانی امروز تا ظهر روز یکشنبه متوقف خواهد شد.

گزارش‌ «صبح‌شد» حاکی  از شلوغی جاده‌های منتهی به شمال کشور دارد؛ گویا هجوم برخی از شهروندان تهرانی برای خروج از شهر قبل از ساعت ممنوعه، ترافیک شدیدی را در خروجی های شهر تهران و ورودی های شهرهای شمالی ایجاد کرده است.

دانلود ویدئو

انتهای پیام/ 
http://sobhshod.ir/vdcicpay2t1aw.bct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما