پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۸
کد مطلب : ۳۶۳
plusresetminus
روز تلخ لات های تهران
صبح‌شد: پلیس امنیت عمومی فاتب صبح پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ، تعدادی از اراذل و اوباشی که چند روز پیش در منطقه تهران‌پارس تهران شرارت کرده بودند را پس از دستگیری در این محله گردادند.

سردار حسین رحیمی در حاشیه این اقدام، اظهار داشت: پلیس گردن این اراذل‌واوباش را می‌شکند و اکنون شاهد باشید که تعدادی از آنان چگونه خوار و حقیر هستند.

وی با بیان اینکه آرامش و امنیت مردم مهمترین اولویت پلیس است، بیان کرد: همانگونه که به مردم وعده داده بودیم، با مجرمان و اراذل‌واوباش به طور قانونی و با جدیت برخورد می‌کنیم. این روزها با همکاری خوب دستگاه قضایی با مجرمان و به ویژه اراذل‌و اوباش که عربده‌کشی می‌کردند، برخورد می‌کنیم و در این زمینه کوتاه نخواهیم آمد.

وی خاطر نشان کرد: تعدادی از این اراذل و اوباش سابقه‌دار هستند و به طور مکرر زندان رفته اما متنبه نشده‌اند و بر همین اساس این‌بار با آنان برخورد جدی‌تری خواهیم داشت، اراذل و اوباش رفتارشان از سر اقدام‌های مذبوحانه و ناشایست است و هرازچندگاهی به طور جدی امنیت معابر، تفرجگاه‌ها و سایر اماکن عمومی را به چالش کشیده‌اند.

در اقدام پلیس تهران بزرگ، گروهی از اراذل و اوباش منطقه تهران‌پارس را در حالی که با صدای بلند از مردم عذرخواهی می‌کردند، در خیابان استخر پایتخت گرداندند تا درس عبرتی برای دیگر مجرمان باشند.


انتهای پیام/
  • دستگیری اراذل و اوباش تهران

    دستگیری اراذل و اوباش تهران

https://sobhshod.ir/vdcfimdmaw6dv.giw.html
نظرات منتشر شده : ۱  | 
در صف انتظار : ۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دس خوش