چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب : ۵۳۴۹
plusresetminus
غزاله شکور دختر ۱۹ ساله‌ای بود که در سال ۱۳۹۲ هجری خورشیدی به دست دوست‌پسر خود، آرمان عبدالعالی کشته شد و جسدش هرگز یافت نشد.
آخرین اظهارات پدر غزاله شکور قبل از اعدام آرمان
صبح‌شد: غزاله شکور دختر ۱۹ ساله‌ای بود که در سال ۱۳۹۲ هجری خورشیدی به دست دوست‌پسر خود، آرمان عبدالعالی کشته شد و جسدش هرگز یافت نشد.

آرمان عبدالعاملی در زمان وقوع جرم کمتر از ۱۸ سال سن داشت اعتراف کرد که جسد را درون کیسه پلاستیکی به سطل زباله انداخته‌است. روند طولانی رسیدگی به پرونده قتل غزاله شکور در نتیجه مفقودی جسد و همین‌طور صدور احکام متعدد اعدام و لغو در آخرین لحظات این پرونده را به یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌های جنایی تبدیل کرد.

عبدالعالی سرانجام در دادگاه مجرم شناخته و بامداد چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ به دار آویخته شد.

پدر غزاله شکور لحظاتی قبل از اعدام آرمان، گفت: اگر این قتل ناشی از یک اتفاق یا حادثه بود به همان قرآن قسم که می‌بخشیدم، اما این موضوع حاصل یک اتفاق نبوده است.

در ادامه پدر آرمان با چشمانی اشکبار خطاب به خانواده غزاله شکور، گفت: ما می‌دانیم این حق شما است، ما هربار در زندگی به مشکلی برخورد می‌کنیم به رحمت خدا دل می‌بندیم.

پدر آرمان، فرزندش را مورد عتاب قرار داد و گفت: هفت سال است که به خاطر اشتباهت، دو خانواده نابود شدند، ما چه زمانی به تو یاد دادیم که چنین کاری انجام دهی؟

انتهای پیام/
https://sobhshod.ir/vdcc.0qpa2bq1ola82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما