معمای مرگ زهرا برناکی

معمای مرگ زهرا برناکی

سه شنبه ۹ خرداد - ۰۹:۱۵
پشت پرده مسموميت شهروندان

پشت پرده مسموميت شهروندان

سه شنبه ۹ خرداد - ۰۹:۰۴
چرا داروگر تعطیل شد؟

چرا داروگر تعطیل شد؟

دوشنبه ۸ خرداد - ۰۸:۰۹
يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۸
کد مطلب : ۷۲۹۱
plusresetminus
ستاره سریال محمد کارت و فیلم «مجبوریم» به زودی با فیلم «تی تی» از آیدا پناهنده به سینما می‌آید.
روزگار شلوغ  پارسا پیروزفر در سینما و نمایش خانگی
 پارسا پیروزفر پس از مدتی حضور کم رنگ در سینما، این روزها همزمان با فیلم «مجبوریم» کاری از رضا درمیشیان و سریال «یاغی» اثر محمد کارت در سینما و نمایش خانگی حضور دارد. او همچنین با یکی از آخرین فیلم‌هایی که بازی کرده «تی‌تی» اثر آیدا پناهنده در راه سینماست. هر چند که «مجبوریم» به فروش خوبی دست پیدا نکرده، اما «یاغی» مورد توجه قرار گرفته و فیلم پرستاره «تی‌تی» نیز شانس بالایی برای فروش خوب و استقبال مخاطبان دارد.
دوری از سینما
پارسا پیروزفر پس از سه سال دوری از سینما، سال‌های 97 و 98 پیشنهاد بازی در فیلم‌ «مجبوریم»، «بی‌حسی موضعی»، «مست عشق» و «تی‌تی» را پذیرفت. از میان این آثار «بی‌حسی موضعی» شهریور 99 در سینمای آنلاین اکران شد، «مست عشق» به دلیل اختلافات بر سر مالکیت فیلم و شیوع کرونا با حاشیه‌هایی مواجه و تولیدش طولانی شد و «مجبوریم» و «تی‌تی» نیز تا سال 1401 رنگ پرده را ندیدند. به این ترتیب پارسا پیروزفر حضور کم رنگی روی پرده سینما داشت. «بی‌حسی موضعی» در اوج بحران کرونا نمایش داده شد و در اکران آنلاین نیز چندان دیده نشد.
«تی‌تی» پس از «مجبوریم» و «یاغی»
مجموعه «یاغی» اولین تجربه حضور پارسا پیروزفر در نمایش خانگی است. این بازیگر سال 1400 در اولین سریال کارت بازی کرد و اکنون با این مجموعه در نمایش خانگی حضور دارد. هنوز ماهیت واقعی شخصیت او به نام «بهمن» رو نشده، بنابراین برای پرداختن به بازی پیروزفر و کاراکتر او زود است، اما سریال با استقبال مخاطبان مواجه شده است. پارسا پیروزفر همزمان با این سریال، «مجبوریم» را روی پرده دارد که در آن نقش یک پزشک را ایفا کرده. این فیلم تقریبا پس از یک ماه اکران حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان فروش داشته و مورد توجه مخاطبان سینما نبوده. پیروزفر اکنون «تی‌تی» را آماده اکران دارد. او در این فیلم نقش یک فیزیک دان را بازی کرده و با الناز شاکردوست و هوتن شکیبا همبازی بوده. این بازیگر موفق شده «ابراهیم» را فردی باهوش و جست وجوگر نمایش دهد و در   «تی‌تی» با بازی الناز شاکردوست نیز  شخصیتی صادق، مهربان و حمایتگر دارد و تماشاگر را تحت تاثیر قرار می دهد. پارسا پیروزفر که در شش سال اخیر حضور کم رنگی در سینما داشته، پس از «مجبوریم» با «تی‌تی» حضور خود را روی پرده سینما تمدید می‌کند و همزمان با این آثار انتشار «یاغی» نیز ادامه دارد.
https://sobhshod.ir/vdca.on0k49nu65k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما