کد خبر: 1442

صبح سه شنبه ۷ خرداد ماه ۹۸ گزارش قتل میترا استاد، همسر دوم محمد علی نجفی شهردار سابق تهران منتشر شد که در پی تحقیقات پلیس و مقامات قضایی در نهایت ساعت ۱۹ عصر، نجفی خود را به اداره آگاهی واقع در خیابان وحدت اسلامی معرفی کرد، بر اساس شواهد موجود نجفی با شلیک پنج گلوله از اسلحه خود همسرش را به قتل رسانده است.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: صبح سه شنبه ۷ خرداد ماه ۹۸ گزارش قتل میترا استاد، همسر دوم محمد علی نجفی شهردار سابق تهران منتشر شد که در پی تحقیقات پلیس و مقامات قضایی در نهایت ساعت ۱۹ عصر، نجفی خود را به اداره آگاهی واقع در خیابان وحدت اسلامی معرفی کرد، بر اساس شواهد موجود نجفی با شلیک پنج گلوله از اسلحه خود همسرش را به قتل رسانده است.

آیا نجفی دکتر بود؟

برخلاف آنچه رسانه های می گویند نجفی مدرک دکتری نداشت، البته او ادعای این را هم نداشت و این موضوع صرفا در برخی از رسانه های مرتبط مطرح می شد.

بخشی از زندگی نامه شهردار پیشین تهران

«محمدعلی نجفی دی‌ سال ٣٠ در تهران به دنیا آمد. پدرش ارتشی و پدر‌بزرگش روحانی بود در کلات خراسان. کودکی‌اش با دو خواهر و دو برادرش در محله سلسبیل تهران گذشت و در مدرسه مروی‌ها درس خواند و به دانشگاه صنعتی آریا‌مهر آن روزها – صنعتی شریف – رفت. سال ٥٣ با استفاده از بورس تحصیلی فارغ‌التحصیلان ممتاز در دانشگاه M.I.T آمریکا تحصیل کرد؛ هرچند دفاع از رساله دکترایش در سال ٥٧ ناتمام ماند.»

انتهای پیام/

برچسب ها