کد خبر: 1891

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تخلف خواندن اقدام برخی ایرلاین ها در تاخیر پرواز برای سوار کردن یکی از مسئولان، گفت: تخلف ایرلاین ها در این حوزه خارج از نوبت رسیدگی می شود.

«محمدرضا رضایی» رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با «صبح‌شد» با اشاره به تخلف برخی ایرلاین ها در معطل نگه داشتن مردم جهت سوار کردن مسئولی دولتی یا بهارستان نشین در هواپیما، گفت: هیچ تفاوتی میان مردم عادی و مسئولان وجود ندارد و به این ترتیب این نوع معطل نگه داشتن مردم برای سوار شدن مسئولان به هواپیما مصداق تخلف است.

 

نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه معطلی مردم در هواپیما برای سوار شدن هیچ مسئولی در هیچ جایگاهی قابل پذیرش نیست، افزود: رئیس جمهور، وزیر، نماینده مجلس، استاندار یا هر مقام دیگر مجاز به سوار شدن پس از مردم عادی و معطل نگه داشتن آن ها نیست.

رضایی با بیان اینکه مجلس به شکایت مردم از چنین تخلفی خارج از نوبت رسیدگی خواهد کرد، تصریح کرد: هیچ هواپیمایی مجاز به دقیقه ای تاخیر با هدف سوار کردن مسئولی با هر جایگاهی نیست.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت و گوی خود با «صبح‌شد» ادامه داد: از هواپیمایی کشوری به عنوان ناظر بر عملکرد ایرلاین ها می خواهیم با این موارد به جد برخورد کرده و گزارشی در این باره به کمیسیون عمران مجلس ارایه کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها