کد خبر: 2421

سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران بامداد جمعه ۱۳ دی، در حمله هوایی به کاروان خودروی او و فرماندهان حشد شعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسید. به گفته وزارت دفاع آمریکا دستور این حمله را دونالد ترامپ، صادر کرده است.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌ شد»: سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران بامداد جمعه ۱۳ دی، در حمله هوایی به کاروان خودروی او و فرماندهان حشد شعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسید. به گفته وزارت دفاع آمریکا دستور این حمله را دونالد ترامپ، صادر کرده است.

بیشتر بخوانید: نماینده خوزستان: ترامپ را بکشید!

 

«خون شهید قاسم سلیمانی منطقه را بیدار و ملت را متحد کرد اما…» سیدمحمدجواد ابطحی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی و نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌ شد»، این جمله را بیان کرد اما این جمله اما و اگر هایی هم داشت.

بیشتر بخوانید: سپهبد سلیمانی: در ایران نیازی به محافظ ندارم

ابطحی تاکید می کند که باید بیشتر مواظب شخصیتهایمان باشیم چرا که حیف است این سرمایه ها اینگونه از دست بروند، چرا که تا سلیمانی‌ها ساخته شوند زمان زیادی خواهد برد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در پاسخ به این سوال خبرنگار «صبح‌ شد» مبنی بر اینکه آیا احتمال اینکه نفوذی‌ها در این ترور دست داشته باشند وجود دارد یا خیر؟ می گوید خیر! و ادامه می دهد: «بیشتر عوامل منطقه ای را در این موضوع دخیل میدانم، اینکه بخواهیم آن را به داخل کشور نسبت دهیم نیاز به بررسی بیشتر دارد، هر فرضیه‌ای ممکن است چرا که دنیا دنیای ممکنات است اما نمی‌شود با اطمینان گفت و کسی را متهم کرد.»

ابطحی با اشاره به تنوع و پیچیدگی سیستم های تکنولوژی خبرگیری و جاسوسی دشمنان، می افزاید: میدانستند که قاسم سلیمانی بر پرواز مسافربری سوار است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید: مهر ۹۹ تاریخ تلافی شهادت سپهبد سلیمانی

بیشتر بخوانید: واکنش تند دختر شهید باکری به شادی مسیح علینژاد از شهادت سپهبد سلیمانی

برچسب ها

ارسال نظر

نماینده مجلس: جان ترامپ و مجریان دستور ترور سردار سلیمانی را بگیرید | پایگاه خبری صبح شد می گوید:
15 فوریه 2020 و ساعت 09:53پاسخ

[…] بیشتر بخوانید: آیا نفوذی‌های داخلی در پرونده ترور سپهبد سلیمانی نقش د… […]

افشاگری عجیب در مورد بده و بستان در مجلس! | پایگاه خبری صبح شد می گوید:
18 فوریه 2020 و ساعت 07:30پاسخ

[…] بیشتر بخوانید: آیا نفوذی‌های داخلی در پرونده ترور سپهبد سلیمانی نقش د… […]

نماینده کرمانشاه: نمایندگان تهران دغدغه ارباب رجوع ندارند! | پایگاه خبری صبح شد می گوید:
18 فوریه 2020 و ساعت 07:55پاسخ

[…] بیشتر بخوانید: آیا نفوذی‌های داخلی در پرونده ترور سپهبد سلیمانی نقش د… […]