کد خبر: 2807

سردار اسماعیل کوثری مشاور فرمانده کل سپاه در گفت‌وگو با پایگاه خبری و تحلیلی «صبح‌ شد»، با اشاره به ارائه پیش نویس طرح تمدید تسلیحاتی ایران از سوی آمریکا به سازمان ملل، گفت: ما الحمدلله از مدت ها پیش فکر این روزها را کرده بودیم و با اتکا به دانش جوانان برومند کشورمان، برای نیازهای دفاعی و تسلیحاتی کشور، چاره‌جویی‌های لازم را اندیشیده‌ایم.

«صبح‌ شد»: سردار اسماعیل کوثری مشاور فرمانده کل سپاه در گفت‌وگو با پایگاه خبری و تحلیلی «صبح‌ شد»، با اشاره به ارائه پیش نویس طرح تمدید تسلیحاتی ایران از سوی آمریکا به سازمان ملل، گفت: ما الحمدلله از مدت ها پیش فکر این روزها را کرده بودیم و با اتکا به دانش جوانان برومند کشورمان، برای نیازهای دفاعی و تسلیحاتی کشور، چاره‌جویی‌های لازم را اندیشیده‌ایم.

وی افزود: با اطمینان اعلام می کنیم که امکانات و تجهیزاتی که برای دفاع از حریم کشور به آنها نیاز داریم را با اتکا به دانش جوانان برومند کشورمان تا حد بسیار زیادی تامین کرده ایم.

مشاور فرمانده کل سپاه در پایان با بیان اینکه تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران از سوی مستکبران اتفاق جدیدی نیست و ۴۰ سابقه دارد، خاطرنشان کرد: پیشرفت‌های دفاعی و تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران از زمان دفاع مقدس آغاز شده و این مسیر با شتاب زیاد همچنان ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها