حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفته ظریف از شب گذشته تلفن همراه خود را خاموش کرده این در حالیست که سایت انتخاب ادعا کرده با ظریف شب گذشته پیامک رد و بدل کرده است!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری‌وتحلیلی «صبح‌شد»، محمدجوادظریف وزیر خارجه ایران شب گذشته در صفحه ی اینستاگرام خود نوشت: از بزرگواری مردم عزیز و دلاور ایران و مسئولین محترم در ۶۷ ماه گذشته بسیار سپاسگزارم. از ناتوانی برای ادامه خدمت و تمام کاستی ها و کوتاهی ها در دوران خدمت صمیمانه پوزش می خواهم.

حدود ساعت ۱ بامداد امروز، پایگاه خبری«انتخاب» اعلام کرد که بعد از استعفای ظریف بصورت پيامكي ، صحت و سقم اين خبر را از ظریف جويا شده و او به انتخاب پیامک داده است: «بعد از عکس های ملاقاتهای امروز دیگر جواد ظریف به عنوان وزیر خارجه در جهان اعتباری ندارد.»

از طرفی، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی صبح امروز با خبرگزاری تسنیم مصاحبه کرده و گفته از شب گذشته چندین‌ بار بنده تلاش کرده‌ تا با ظریف به صورت تلفنی صحبت کند اما او تلفن خود را خاموش کرده است.

سوال اینجاست که ظریف با«تلفن همراه خاموش» به انتخاب پیامک داده یا او شماره تلفن دیگری هم دارد که رئیس کمیسیون امنیت ملی از آن بی اطلاع است اما انتخاب آن را دارد؟!

البته احتمال دیگری هم وجود دارد که ظریف برای چند لحظه تلفن همراه خود را روشن کرده و پیامک انتخاب را جواب داده و مجددا خاموش کرده است و تلاش های چندین باره رئیس کمیسیون امنیت ملی در این لحظات نبوده است.

که اگر فرض را بر صحت این احتمال بگیریم، این سوال پیش می آید که چگونه ظریف به پیامک تماس های از دست رفته فلاحت پیشه واکنشی نشان نداده است.

انتهای پیام/

برچسب ها