کد خبر: 915

امیرحسین مقصودلو (تتلو) خواننده ی زیر زمینی با اشاره به برنامه خندوانه رامبد جوان می گوید: تماشای این برنامه به آدم احساس دیدن برنامه کودک را می دهد.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: امیرحسین مقصودلو (تتلو) خواننده ی زیر زمینی با اشاره به برنامه خندوانه رامبد جوان می گوید: تماشای این برنامه به آدم احساس دیدن برنامه کودک را می دهد.

او ادامه می دهد: انگار همان عمو پورنگ و خاله سارا در این برنامه حضور دارند و تنها تفاوت این برنامه با برنامه کودک تماشاگران هستند که کوچک بودند و در این برنامه بزرگ شدند.

به گزارش صبح شد، خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفتگو می‌کند.

این برنامه از تماشاگرانی تشکیل شده که با تست خنده و از میان افراد متقاضی به برنامه وارد شده‌اند و در طول برنامه لبخند به لب دارند و به آن‌ها «هیئت داورانِ خندوانه» گفته می‌شود. برنامه با مقدمهٔ رامبد جوان شروع می‌شود و پس از آن او و حضار، ترانهٔ شاد برنامه را می‌خوانند. بعد، مهمان برنامه را همراه با تشویق به داخل دعوت می‌کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها