کد خبر: 2257

نادر قاضی پور عضو کمیسیون صنایع و معادن و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی به ادعایی در مورد واردات غذای سگ توسط آقازاده ها واکنش نشان داد.

پایگاه خبری‌وتحلیلی«صبح‌شد»: پرویز حسابی عضو اتاق بازرگانی می گوید«در این بحبوحه ی اقتصادی که ارز گیر فلک نمی آید واردات غذای حیواناتی مثل سگ و گربه در کشور چندین برابر افزایش پیدا کند ، بی شک دست آقا زاده ها در کار است؛ علاوه بر واردات غذای سگ و گربه، داروهای کمیابی که در خیابان ناصر خسرو به فروش می رسد توسط آقازاده ها وارد کشور می شود».

ادعایی که با واکنش تند نادر قاضی پور عضو کمیسیون صنایع و معادن  و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی مواجه شد؛ قاضی پور در گفت و گو با «صبح‌شد» تاکید کرد که «واردات غذای سگ و گربه با ارز دولتی خلاف است سازمان بازرسی و دیوان محاسبات باید به این موضوع مهم رسیدگی کنند.»

او در واکنش به این نکته که آیا پشت واردات این نوع محصولات آقازاده ها هستند یا خیر، افزود:  هرجا که لابی گری انجام می شود دفاتر و یا فک و فامیل آقایان حضور دارند.

قاضی پور در ادامه با اشاره به شروع مبارزه با فساد در قوه قضائیه، از رئیسی رئیس قوه قضائیه درخواست کرد که کاری را که شروع کرده تا انتها به پایان برساند.

نماینده مردم ارومیه البته این قول را هم داد که اگر فردی سندی در این زمینه دارد اگر به دستش برساند او و نمایندگان به موضوع ورود می کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

برچسب ها